Najlepsze place zabaw

Rodzice uwielbiają sprawiać radość swoim dzieciom. Kiedy wybór zabawek i akcesoriów dziecięcych przyprawiają o zawrót głowy, trudno zdecydować co wybrać. Na zdjęciach reklamowych najbardziej zwyczajny produkt prezentuje się atrakcyjnie. Jak sprawdzić, czy akurat to co się nam podoba będzie także atrakcyjne dla naszej pociech? To co jest hitem dla większości, akurat może nie przypaść do gustu naszym dzieciom. Dlatego zanim coś wybierzemy, poobserwujmy czym najchętniej i w jaki sposób bawi się nasze dziecko. Doskonałą możliwością jest spędzanie czasu na publicznych placach zabaw lub bawialaniach w centrach dla dzieci. Warto zapoznać się, czym charakteryzują się poszczególny typy wyposażenia placów, zanim zdecydujemy się na zakup. Poniżej wybraliśmy kilka interesujących produktów z różnych kategorii cenowych.

 

Kategoria cenowa – do 100 zł

Piaskownica

Piaskownica o wymiarach 120 cm x 120cm w cenie 79,00 zł.Wykonana jest z sosnowego drewna. Wysokość obudowy 28 cm. Pomalowana na kolor oliwkowo-zielony. Sprawdzi się z pewnością o wielu dzieci. Łatwo ją umieścić nawet na małej działce. Naturalny materiał dodaje uroku piaskownicy, dzięki czemu będzie ładnie pasowała do krajobrazu ogrodu. Atutem jej jest także solidne i staranne wykonanie. Można dokupić specjalną pokrywę chroniącą piaskownicę przed zabrudzeniem i zwierzętami.

 

Kategoria cenowa – od 100 do 1000 zł

Drewniany domek dla dzieci TOMMY w cenie 980,00 zł.Jego cechą charakterystyczną jest to, że nie stoi bezpośrednio na ziemi, ale jest zamocowany na palach. Dzięki temu jest o wiele bardziej atrakcyjny niż tradycyjny domek. Wchodzi się do niego schodkami, które prowadzą na werandę przed domkiem. Schody zabezpieczone są solidną balustradą. Domek można łatwo zmontować we własnym zakresie, ponieważ składa się z modułów. Ułatwieniem jest to, że drzwi i okna są umieszczone w ścianach domu. Podłoga oraz balustrada są złożone każda w jeden cały element.

Ważną zaletą tego wyposażenia jest jego bezpieczeństwo. Drewno posiada certyfikat FSC. Poddano je odpowiedniej obróbce, która wymagana jest przy przeznaczeniu do budowy np. domów szkieletowych. Jest czterostronnie strugane oraz impregnowane ciśnieniowo. Dzięki temu konstrukcja jest bardzo trwała i odporna na zniszczenia.

 

Kategoria cenowa – od 2000 do 3000 zł

Wielki Plac Zabaw Little Tikes w cenie: 2 174,00 zł. Posiada wiele różnych elementów, które wspaniale zaktywizują dzieci. Konstrukcja tego placu jest bardzo ciekawa. Obejmuje kombinację różnokolorowych elementów takich jak: 2 wieże, które są połączone tunelem; dwie zjeżdżalnie, z których można zjechać z różną szybkością: jedna o długości 90 cm i druga pofalowana o długości 180 cm. Plac zabaw jest wykonany z tworzywa, które jest odporne na warunki atmosferyczne.

iaskownica2

 

Kategoria cenowa –od 3000 do 4000 zł

Plac Zabaw Baltazaar Jungle Gym w cenie 3 999,00 zł

Plac zabaw jest drewniany o wymiarach 4,1m x 4,5m x wysokość 3m. To bardzo rozbudowana kombinacja ciekawych elementów, które wprawią w zachwyt każde dziecko. Zestaw zawiera zadaszoną wieżę, mini ściankę wspianczkową, rampę z liną, zjeżdżalnię o dł. 2,4 m, a także piaskownicę znajdującą się pod platoformą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>