Ranking ogrodowych domków dla dzieci

Wypoczynek w otoczeniu przyrody wspaniale wpływa na kondycję psychiczną i fizyczną dziecka. Warto pomyśleć o zorganizowaniu ciekawej formy wypoczynku na każdą porę roku. Rodzice, którzy posiadają własną działkę albo ogród są na dobrej pozycji. Niezbędne będzie odpowiednie wyposażenie w akcesoria, które przykują uwagę dzieci i będą zachęcały do zabawy. Dzieciom nie brakuje pomysłów, co można by im kupić. Dlatego przed rodzicami zawsze stoi wyzwanie dokonania mądrego wyboru. Twórczym wyposażeniem, które posłuży przez minimum kilka lat jest z pewnością domek ogrodowy. Oferta domków, podobnie jak innych dziecięcych zabawek, jest bardzo zróżnicowana, tak więc gust najbardziej trudnego klienta będzie zaspokojony. Możliwości z pewnością ograniczy wysokość budżetu, który chcemy przeznaczyć na ten wydatek. Na szczęście najtańsze domki można kupić od 600 zł. Poniżej przedstawiliśmy modele atrakcyjne pod względem , modelu, wyposażenia i akcesoriów, podzielona na 3 przedziały cenowe.

Przedział cenowy – do 1000 zł – domki plastikowe

Nasz propozycja: Domek Piknikowy z Patio z Magicznym Dzwonkiem Little Tikes. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 1,5 roku do 5 lat. Można go kupić za 799 zł w sklepach internetowych. Został zaprojektowany w sposób bardzo atrakcyjny dla dziecka – bryła jest kolorowa, ma wiele dodatkowych elementów, które można postawić na zewnątrz domku – piknikowa ławka i krzesełka. W porównaniu z innymi domkami oferuje wiele możliwości zabawy. We wnętrzu domku znajduje się imitacja kuchni – są palniki, piecyk, kominek, półka na naczynia. Dzieci mogą się bawić w gotowanie wykorzystując dostępne w zestawie „jedzonko” oraz naczynia. W domku zainstalowany jest także dzwonek o 6 różnych dźwiękach. Atutem jest także wykonanie z tworzywa bardzo trwałego i odpornego na czynniki domek na palachatmosferyczne.

Przedział cenowy – od 1000 zł do 2000 zł – drewniany domek na platformie

W tej kategorii cenowej można kupić fantastyczne domki, które nie są posadowione na ziemi. Interesujący jest domek dla dzieci Jurek do kupienia za 1525,00 zł. Ten domek jest przeznaczony do użytku dla starszaków od 3 – 10 lat. W porównaniu z innymi domkami posadowiony jest nie na ziemi, ale na platformie na wysokości 80 cm. Domki tego rodzaju montowane są na palach, dzięki czemu teren pod nimi nie musi być idealnie równy. Domek przy frontowej elewacji posiada werandę zabezpieczoną szczebelkami. Wchodzi się do niego za pomocą wygodnych schodów. Jeśli obitek chcemy dodatkowo urozmaicić, można dokupić zjeżdżalnię, którą montuje się z drugiej strony.

Przedział cenowy – od 1000 zł do 2000 zł – drewniany domek na ziemi

Atrakcyjny zakup w tym przedziale to d

omek dla dzieci Simone za 1 797,00 zł. Kategoria wiekowa dzieci to 3 – 10 lat. Domek ten posiada bardzo przestronne wnętrze, w którym może spędzać czas kilko dzieci. Powierzchnia zadaszona wewnętrzna wynosi 2,58m2. Dzięki temu domek można zaadaptować na domek letniskowy, w którym dzieci mogą nocować. Do domku przylega szeroka weranda, co zwiększa dodatkowo jego walory użytkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>